• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• 21 czerwca odbyła się uroczystość, na którą z pewnością czekali wszyscy uczniowie. Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za ciężką, ale efektywną i satysfakcjonującą pracę. Pierwszy raz wydarzeniu towarzyszył poczet sztandarowy. Pod koniec apelu członkowie kółka teatralnego zaprezentowali krótki program artystyczny.

• Wycieczka do Gniewina

• 17 czerwca uczniowie kl. VI uczestniczyli w wycieczce do Gniewina. Pierwszym przystankiem był kompleks „Kaszubskie Oko" z wieżą widokową, makietami stolemów, dinozaurów, placem zabaw i pysznymi lodami. Potem szóstoklasiści udali się na kręgle, aby bawić się w dwóch grupach. Było rewelacyjnie!

• Piknik kl. V

• Dziewczyny z kl. 5 wybrały się na piknik. Czwartkowe przedpołudnie spędziły na polanie grając w siatkówkę, badmintona oraz relaksując się na kocu.

• Dzień Dziecka

• 1 czerwca wszystkie dzieci zajadały się łakociami od Rady Rodziców. Ponadto były lody, spacery, wspólne gry i zabawy na swieżym powietrzu. Uśmiechy nie schodziły nam z ust.

• Wycieczka do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego

• W poniedziałek, 3 czerwca, klasy 0-III wybrały się na wycieczkę do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. W tym roku ZOO obchodzi 70 - lecie istnienia! Upalna pogoda pozwoliła na podziwianie egzotycznych zwierząt, na pyszne lody i zakupy w sklepiku z pamiątkami.